Imával bánatban, örömben

2018. április 25., címkék: Egyszázalék, egyszazalek, egyszerűen református, emberi példa, egyszázalék

Minden ember életében vannak mélységek és magasságok. A kérdés az, ki hogyan kezeli és éli meg ezeket. Fekete Lajosné Julianna mindig az Úr kezét fogva járt az úton. Négy gyermeke közül ketten a lelkészi pályát választották. Tragédiákat és mélységeket is megélt, mégis mindig, minden körülmény között megmaradt a hitben. A Téglási Református Egyházközség tagja nem tudja elképzelni az életét hit nélkül.